Kniha návštěv

poděkování

DĚKUJEMEEE, DÍÍKYYY MOOOC.....

Re: poděkování

Bylo to super, asi to za rok zopakujeme. :)

Cesta do Moskvy

Drazí Skoroňáci!

Měl jsem tu čest poznat vás během společné cesty do Moskvy 20.3.
Věřte mi, že veselejší cestu letadlem jsem ještě nezažil (ne, že bych létal tak často, ale přeci jen sem tam se podaří).
Chci vám touto cestou tedy moc poděkovat za více než příjemnou společnost - zvláště pak Frantovi Hořavovi, vedle kterého jsem seděl. Na rozdíl od vás, kteří jste už doma, já ještě stále trávím své dny v Moskvě - díky vám a vaším webovým stránkám si zpříjemňuju svůj pobyt.
Mám Moravu moc rád - mám tam mnoho přátel (obě moje švagrové jsou z Moravy) a tak se snažím alespoň jednou za rok stravit v této nádherné části naší vlasti pár dní. No a teď mám o důvod víc. Chci vaši muziku slyšet "naživo" a tak se budu snažit udělit si to jako letošní dárek (člověk by neměl zapomínat na sebe a občas si udělat radost). Díky své manželce jsem se stal také velkým milovníkem dobrého vínečka a kam za ním jinam jezdit než na "tú zlatú Moravu".

Tak "chlapci" ještě jednou moc děkuju a těším se naviděnou.

Stanislav (na Moravě mi říkají "Staňa") Vocásek, spolucestující z letadla Praha - Moskva.

Franto, na tebe se obzvlášť těším!!!!!!

Re: Cesta do Moskvy

Ahoj Staňo, moc děkujeme za velmi milý pozdrav z Moskvy. Moc nás potěšil a tak se budeme těšit na shledání na některé naší akci. Tam bývá veselo stejně jako v letadle. S pozdravem Skoroňáci

Re: Cesta do Moskvy

Ahoj Staniku.

Dnes jsem se podíval na naše stránky a čtu Tvoji reakci na náš společný let do Moskvy a věř mě, že to co čtu mě velice potěšilo. Věř, že i já jsem v Tobě našel víc jak příjemného společníka. A nejenom já, ale i blízcí spolusedíci kluci z kapely okolo.

Přeji Ti příjemný pobyt v Moskvě a budu se velmi těšit, až se někde opět potkáme osobně na našem vystoupení, Věř, že bude opět veselo a bude o čem vyprávět.

Za sebe i za kapelu ještě jednou děkuji.

S přátelským pozdravem

František

P.S. Chystáme křest nově natočeného CD, tak bych Tě rád pozval. Termín bych Ti oznámil.

I

www.youtube.com/watch?v=nMyyv5hNqto

poděkování od šaratických stárků

Mockrát děkujeme za super atmosféru a zábavu na Tradičních šaratických hodech 2012, bez vás už by to ani nešlo! ;)

dík

Děkujeme celé kapele za krásnou atmosféru na fašaňku v Ratíškovicích. Budeme se těšit někdy příště. :o)

prosba

ahojte Skoroňáci..... plánujeme jet na fašaňk do Ratíškovic a mám zprávy že tam budete hrát....... . a měla bych přání...... bylo by možno aby tam zazněly nějaké písničky?........ tak třeba zpěv skřivana, dudácká, arrival a píseň noci? .......děkuji mooc:-) AK

Re: prosba

Ahoj Agnes, některé z u vedených skladeb máme běžne v repertoáru. Co všechno pijeme nebudeme vyjmenovávat, domluvíme se až na místě. S pozdravem Skoroňáci

Přidat nový příspěvek

Nový verbuňk

Skoroňáci natočili na počest Skoroňské jízdy králů nový verbuňk "Jedů chlapci". Autor hudby i textu je Petr Ingr, který si ho s Frantou Uhrem i zazpíval. K poslechnutí klikněte na obrázek.

 

                                       

 

 

Nalaďte si nás