Novinky

Skoroňáci v TV

Kdo trpí nespavostí, může shlédnout 28. 2 2012ve 3.30 hod. hudebně zábavný pořad České televize Skoroňáci. Je to z roku 1991 , trvá to 39 minut a je to na ČT 2.
Celý článek

Skoronská Jízda králů

  Slovácká Jízda králů se dostala na seznam světového nehmotného kulturního dědictví. Rozhodl o tom v Indonésii mezivládní výbor Organizace Spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO). V současné době tuto tradici udržují už jen ve Vlčnově, Skoronicích, Hluku a...
Celý článek

Máme novou zpěvačku

Řady naší kapely rozšířila nová zpěvačka Jitka Kočišová. Prohlédnout si ji můžete v záložce - obsazení souboru a poslechnout, třeba na koncertě 28.9.2011 ve Vyškově na náměstí. Takže ji přejme, ať se jí v kapele dobře daří.
Celý článek

Přehlídka dechových hudeb ve Skoronicích

Kulturní a vlastivědné sdružení Skoronice srdečně zve všechny občany na přehlídku dechových hudeb, která se uskuteční v neděli 31.7.2011 od 15:00 hod. na přírodním hledišti. Představí se Vám krojované hudby Skoroňáci, Žadovjáci, Stříbrňanka a ZUŠ Kyjov. V závěru přehlídky se uskuteční...
Celý článek

Nové video

V galerii video z našich akcí, najdete ukázky z hodů ze Skoronicích a Těmic.
Celý článek

Nový verbuňk

Skoroňáci natočili na počest Skoroňské jízdy králů nový verbuňk "Jedů chlapci". Autor hudby i textu je Petr Ingr, který si ho s Frantou Uhrem i zazpíval. K poslechnutí klikněte na obrázek.

 

                                       

 

 

Nalaďte si nás